Mapa

Levné letenky na trase Brno-Praha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Praha...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Brno-Tuřany - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 914 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 203 kilometrů

3 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Brno-Tuřany - Praha je 3 914 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 5 min. je průměrná doba letu Brno-Tuřany - Praha.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Brno-Tuřany do Praha.

Uvedené informace jsou platné k 1.9.2017

Jak najít levné letenky z Brno do Praha?

S využitím světového cestovního vyhledávače Skyscanner je nyní velmi jednoduché najít levné letenky Brno-Praha. Vaše lety si jednoduše najdete a porovnáte na jedné stránce. Do vyhledávacího okna zadejte místo odletu „Brno“ a název cílové destinace „Praha“. Již během několika vteřin se vám zobrazí nejlevnější letenky. Skyscanner za vás totiž prochází výhodné nabídky více než 1000 aerolinií a cestovních vyhledávačů s cílem ušetřit vám čas a peníze. Za své služby si neúčtujeme žádné skryté poplatky. Po výběru vašeho letu do Prahy budete přesměrováni na stránku letecké společnosti nebo cestovní agentury. Podívejte se na nejlepší tipy, jak vyhledat lety, hotely a pronájem aut.

Využívejte funkce Skyscanner naplno!

Skyscanner pro vás připravil řadu funkcí, které vám pomohou najít ty nejlevnější letenky. Použití těchto nástrojů je velmi jednoduché! Plánujete kromě letenky Brno-Praha ještě další výlet, ale nemáte zatím vybrané místo? Poté se vám bude hodit naše vyhledávací funkce "Kamkoliv", která vám umožní zobrazit výhodné nabídky letů do nejrůznějších destinací po celém světě. Okamžitě tak získáte inspiraci pro svou další cestu. Dalším užitečným nástrojem je interaktivní mapa pro porovnávání letů. Pomáhá-li vám v rozhodování pohled do mapy, pak si tuto vizuální technologii mapování letenek zamilujete. Z vašeho hledání letenek se ode dneška stane hra! Přečtěte si více o možnostech práce s interaktivní mapou. Nemáte pevně stanovené datum cesty? Máme pro vás další užitečný tip! Ve vyhledávacích polích „Odlet“ a „Návrat“ si místo konkrétního dne zvolte „Celý měsíc“ a funkce vám následně zobrazí přehledný kalendář. Můžete si nechat zobrazit také "Nejlevnější měsíc". Levné letenky už vám nyní neuniknou!

Kde si vyhledám akční ceny letů na trase Brno-Praha?

Každý den pro vás aktualizujeme výhodné nabídky akčních letenek z českých letišť. Nepřijdete tak např. o prázdninové akce a další slevy letů! Podívejte se, zda jsou v dnešní nabídce levné letenky Brno-Praha. Víte, že je stále aktuální hledat tzv. last minute letenky? Musíte však vědět, kde a kdy! Přečtěte si proto Skyscanner tipy, jak si rezervovat levné letenky na poslední chvíli.

Letenky Brno-Praha

V současnosti není možné koupit žádné letenky z Brno do Praha. Pro přepravu můžete využít pohodlné autobusy nebo vlaky. ČSA své lety na této krátké vzdálenosti zrušila.

Jelikož jsou od sebe obě letiště od sebe vzdálená pouhé přibližně 2,5 hodiny a 230 km, můžete kalkulovat s cenami letenek a do druhého města se rychle přesunout autobusem nebo vlakem. Lety do některých evropských destinací můžete hledat též z letiště Ostrava nebo z letiště Pardubice.

Letiště Brno–Tuřany

Letiště se nachází v městské části Tuřany, asi 7,5 km od centra Brna na jihovýchod. Jediný letištní terminál najdete jen 2 km vedle dálnice D1, a proto je na něj přístup velmi jednoduchý (Exit 201 Brno – Slatina). Z letiště se můžete dostat také autobusovým spojem č. 76. Městský autobus pravidelně jezdí na hlavní nádraží a cesta trvá cca 20 minut.

Brněnské letiště rozšiřuje své lety v létě, kdy létá do oblíbených přímořských destinací. Na letišti nechybí restaurace, bary, obchody, směnárna, balení zavazadel, autopůjčovny, ani bezplatné bezdrátové spojení k internetu.

Letiště Václava Havla v Praze

Pražské letiště se nachází asi 20 km od centra. Pokud pojedete autobusem z Brna, je nejlepší pokračovat ze Zastávky Zličín autobusem č. 100 přímo na letiště. Zaplatíte pouze jednu klasickou jízdenku v rámci MHD Praha. Pokud přijedete na letiště vlastním autem, můžete si jej nechat uschovat na krytém hlídaném parkovišti. Ceny parkoviště jsou nejvýhodnější při online rezervaci přes stránky letiště Praha.

Letiště Praha najdete celkem 3 terminály. Lety mimo schengenský prostor jsou klasicky odbavovány na terminálu 1, stejně jako lety do Velké Británie a Irska. Na terminálu 2 se odbavují lety do schengenského prostoru, případně do dalších evropských států. Terminál 3 slouží soukromým a nákladním letům. Na letišti nechybí přes 85 obchodů a restaurací různých cenových skupin. Najdete zde luxusní kavárny a restaurace rychlého občerstvení, jako např. McDonalds nebo Subway. Na terminálu 1 se nachází též supermarket Billa, kde si můžete zakoupit levné jídlo na cestu. Wifi připojení je dostupné zcela zdarma.

Přílet z Brna do Prahy

Můžete využít též služeb taxi, které bude vzhledem ke větší vzdálenosti dražší než v Brně (cca 600 Kč). Jinak jsou ceny v Praze a Brně srovnatelné, s výjimkou drahých turistických restaurací v centru Prahy. Počasí bývá v Praze většinou o pár stupňů chladnější než v Brně. Nechme se překvapit, zda se objeví levné letenky Brno-Praha.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.