Mapa

Levné lety z Šanghaj do Phuket

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Šanghaj - Phuket

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 823 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

49

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3522 kilometrů

4 hod. 15 min.

Phuket

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci je jedno letiště: Phuket.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Šanghaj - Phuket je 4 823 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 15 min. je průměrná doba letu Šanghaj - Phuket.
6 leteckých společností létá přímo z Šanghaj do Phuket.
49 letů týdně létá z Šanghaj do Phuket, a to k měsíci leden.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Šanghaj do Phuket. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Šanghaj do Phuket. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Šanghaj do Phuket mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Šanghaj do Phuket přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Phuket hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Phuket. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.