Mapa

Levné lety z Đà Nẵng do Hải Phòng

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Haiphong...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Đà Nẵng - Hải Phòng

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 110 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

22

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 554 kilometrů

1 hod. 15 min.

Hải Phòng

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Hải Phòng je jedno letiště: Hải Phòng.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Đà Nẵng - Hải Phòng je 1 110 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 15 min. je průměrná doba letu Đà Nẵng - Hải Phòng.
2 letecké společnosti létají přímo z Đà Nẵng do Hải Phòng.
22 letů týdně létá z Đà Nẵng do Hải Phòng, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Danang do Haiphong. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Danang do Haiphong. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Danang do Haiphong mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Danang do Haiphong přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Haiphong hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Haiphong. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.