Mapa

Levné lety z La Gomera Tenerife do Santa Cruz de Tenerife

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Santa Cruz de Tenerife...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu La Gomera Tenerife - Santa Cruz de Tenerife

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 915 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

15

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 80 kilometrů

0 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Binter Canarias

Tenerife Sur a Tenerife Norte

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Santa Cruz de Tenerife jsou 2 letiště: Tenerife Sur a Tenerife Norte.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let La Gomera Tenerife - Santa Cruz de Tenerife je 1 915 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 30 min. je průměrná doba letu La Gomera Tenerife - Santa Cruz de Tenerife.
2 letecké společnosti létají přímo z La Gomera Tenerife do Santa Cruz de Tenerife.
15 letů týdně létá z La Gomera Tenerife do Santa Cruz de Tenerife, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z La Gomera Tenerife do Santa Cruz de Tenerife. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z La Gomera Tenerife do Santa Cruz de Tenerife. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z La Gomera Tenerife do Santa Cruz de Tenerife mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z La Gomera Tenerife do Santa Cruz de Tenerife přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Santa Cruz de Tenerife hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Santa Cruz de Tenerife. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.