Mapa

Levné lety z Krakov do Milán Bergamo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Milán...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Krakov - Milán Bergamo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

663 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 897 kilometrů

1 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Milán Bergamo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Milán Bergamo je jedno letiště: Milán Bergamo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Krakov - Milán Bergamo je 663 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 45 min. je průměrná doba letu Krakov - Milán Bergamo.
Jedna letecká společnost létá přímo z Krakov do Milán Bergamo.
7 letů týdně létá z Krakov do Milán Bergamo, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Krakov do Milán. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Krakov do Milán. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Krakov do Milán mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Krakov do Milán přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Milán hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Milán. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.