Mapa

Levné lety z New York do Brusel International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Brusel...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Brusel International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 392 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

21

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 5886 kilometrů

7 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

Brusel International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Brusel International je jedno letiště: Brusel International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Brusel International je 7 392 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 10 min. je průměrná doba letu New York - Brusel International.
6 leteckých společností létá přímo z New York do Brusel International.
21 letů týdně létá z New York do Brusel International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Brusel. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Brusel. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Brusel mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Brusel přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Brusel hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Brusel. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.