Mapa

Levné letenky na trase Ostrava-Praha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Praha...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Ostrava - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 797 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

6

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 280 kilometrů

0 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Czech Airlines

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Ostrava - Praha je 3 797 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 55 min. je průměrná doba letu Ostrava - Praha.
4 letecké společnosti létají přímo z Ostrava do Praha.
6 letů týdně létá z Ostrava do Praha, a to k měsíci srpen.

Uvedené informace jsou platné k 1.9.2017

Jak najít levné letenky z Ostrava do Praha?

S využitím světového cestovního vyhledávače Skyscanner je nyní velmi jednoduché najít levné letenky Ostrava-Praha. Vaše lety si jednoduše najdete a porovnáte na jedné stránce. Do vyhledávacího okna zadejte místo odletu „Ostrava“ a název cílové destinace „Praha“. Již během několika vteřin se vám zobrazí nejlevnější letenky. Skyscanner za vás totiž prochází výhodné nabídky více než 1000 aerolinií a cestovních vyhledávačů s cílem ušetřit vám čas a peníze. Za své služby si neúčtujeme žádné skryté poplatky. Po výběru vašeho letu do Prahy budete přesměrováni na stránku letecké společnosti nebo cestovní agentury. Podívejte se na nejlepší tipy, jak vyhledat lety, hotely a pronájem aut.

Využívejte funkce Skyscanner naplno!

Skyscanner pro vás připravil řadu funkcí, které vám pomohou najít ty nejlevnější letenky. Použití těchto nástrojů je velmi jednoduché! Plánujete kromě letenky Ostrava-Praha ještě další výlet, ale nemáte zatím vybrané místo? Poté se vám bude hodit naše vyhledávací funkce "Kamkoliv", která vám umožní zobrazit výhodné nabídky letů do nejrůznějších destinací po celém světě. Okamžitě tak získáte inspiraci pro svou další cestu. Dalším užitečným nástrojem je interaktivní mapa pro porovnávání letů. Pomáhá-li vám v rozhodování pohled do mapy, pak si tuto vizuální technologii mapování letenek zamilujete. Z vašeho hledání letenek se ode dneška stane hra! Přečtěte si více o možnostech práce s interaktivní mapou. Nemáte pevně stanovené datum cesty? Máme pro vás další užitečný tip! Ve vyhledávacích polích „Odlet“ a „Návrat“ si místo konkrétního dne zvolte „Celý měsíc“ a funkce vám následně zobrazí přehledný kalendář. Můžete si nechat zobrazit také "Nejlevnější měsíc". Levné letenky už vám nyní neuniknou!

Kde si vyhledám akční ceny letů na trase Ostrava-Praha?

Každý den pro vás aktualizujeme výhodné nabídky akčních letenek z českých letišť. Nepřijdete tak např. o prázdninové akce a další slevy letů! Podívejte se, zda jsou v dnešní nabídce levné letenky Ostrava-Praha. Víte, že je stále aktuální hledat tzv. last minute letenky? Musíte však vědět, kde a kdy! Přečtěte si proto Skyscanner tipy, jak si rezervovat levné letenky na poslední chvíli.

Jaké společnosti létají na trase Praha-Ostrava?

Přímé letenky z Ostrava do Praha nabízí pouze ČSA. V rámci České republiky není příliš zvykem létat, neboť vzdálenosti jsou příliš krátké. Linka z Brna do Prahy v současné době nefunguje. Let z Ostravy do Prahy trvá přibližně hodinu, za kterou urazíte leteckou vzdálenost 280 km.

Přestože je letiště v Ostravě malé, dostavte se ke svému domácímu letu s rezervou alespoň 2 hodin předem a nezapomeňte si platný občanský průkaz.

Odlet z letiště v Ostravě

Mezinárodní letiště Leoše Janáčka Ostrava se nalézá u obce Mošnov asi 23 km od centra Ostravy. Letiště odbavuje, jak lety do Prahy, tak lety do několika evropských měst i prázdninových destinací. S low cost společností Flydubai můžete využít také linku do Dubaje. Letiště Ostrava je také hojně využíváno k vyhlídkovým letům nad ČR. Na letišti nechybí obchody, restaurace, Wi-Fi a další standardní služby.

Doprava na letiště

Na letiště vás odveze jedna z několika autobusových linek z Ostravy. Jízdenku si koupíte u řidiče. Svézt se můžete také vlakem do zastávky Mošnov, Ostrava Airport.

Přílet na letiště v Praze

Jak se dostanu z letiště?

Do centra Prahy se nejlépe dostane s využitím městské hromadné dopravy Praha. Před terminálem letiště Praha se nachází zastávka autobusových linek. Autobus č. 100 spojuje letiště se Zličínem, odkud můžete pokračovat metrem B dále do centra. Využít můžete také autobus č. 119, který vás z letiště odveze na metro A do zastávek Dejvická nebo Veleslavín. Na celou cestu vám postačí jedna 90 minutová jízdenka.

Před tím než opustíte letiště v Praze, můžete se zdarma připojit k síti Wi-Fi nebo si nakoupit jídlo na cestu v supermarketu Billa na terminálu 1. Letiště Praha má terminály 3. První terminál je zpravidla využíván pro lety mezi kontinenty a lety do Velké Británie a Irska. Na terminál 2 přilétají linky ze schengenského prostoru. Terminál 3 se používá pro charterové, soukromé a nákladní lety a také pro důležité státní návštěvy. Potřebujete v Praze automobil? Využijte vyhledávač Skyscanner k porovnání cey pronájmu aut přímo na pražském letišti.

Na co se připravit v Praze?

Rozdíl v počasí mezi Prahou a Ostravou určitě nebude dramatický, neboť města od sebe nejsou až tak daleko. Pocítit můžete vyšší ceny v Praze, která je centrem turismu celé země a ceny jsou vyšší než ve zbytku České republiky. Levné letenky Ostrava-Praha si zakoupíte při včasné rezervaci.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.