Mapa

Levné lety z Londýn Stansted do Ostrava

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Ostrava...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Londýn Stansted - Ostrava

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

518 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

4

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1279 kilometrů

2 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Ostrava

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Ostrava je jedno letiště: Ostrava.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Londýn Stansted - Ostrava je 518 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 10 min. je průměrná doba letu Londýn Stansted - Ostrava.
Jedna letecká společnost létá přímo z Londýn Stansted do Ostrava.
4 lety týdně létají z Londýn Stansted do Ostrava, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Londýn do Ostrava. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Londýn do Ostrava. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Londýn do Ostrava mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Londýn do Ostrava přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Ostrava hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Ostrava. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.