Wenšan

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Wenšan patří na základě hodnocení uživatelů Wenshan Xiangxia Hotel, Yanshan Huateng Hotel a Yanshan Chengzhen Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Wenšan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 599 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Wenšan je prosinec, kdy průměrná cena činí 718 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 658 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 649 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Wenšan je Wenšan (WNH) (22,60 km).

Naplánujte si cestu do země Čína