Mapa

Levné lety z Milán Malpensa do Stockholm Arlanda

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Stockholm...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Milán Malpensa - Stockholm Arlanda

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 510 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

6

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1677 kilometrů

2 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Norwegian

Stockholm Arlanda

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Stockholm Arlanda je jedno letiště: Stockholm Arlanda.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Milán Malpensa - Stockholm Arlanda je 1 510 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 40 min. je průměrná doba letu Milán Malpensa - Stockholm Arlanda.
2 letecké společnosti létají přímo z Milán Malpensa do Stockholm Arlanda.
6 letů týdně létá z Milán Malpensa do Stockholm Arlanda, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Milán do Stockholm. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Milán do Stockholm. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Milán do Stockholm mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Milán do Stockholm přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Stockholm hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Stockholm. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.