Mapa

Levné lety z Nairobi do Dar Es Salaam

Informace o letu Nairobi - Dar Es Salaam

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 706 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

37

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 670 kilometrů

1 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Kenya Airways

Dar Es Salaam

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Dar Es Salaam je jedno letiště: Dar Es Salaam.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nairobi - Dar Es Salaam je 4 706 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 25 min. je průměrná doba letu Nairobi - Dar Es Salaam.
3 letecké společnosti létají přímo z Nairobi do Dar Es Salaam.
37 letů týdně létá z Nairobi do Dar Es Salaam, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nairobi do Dar es Salaam. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nairobi do Dar es Salaam. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nairobi do Dar es Salaam mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nairobi do Dar es Salaam přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Dar es Salaam hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Dar es Salaam. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.