Mapa

Levné lety z New York do St Maarten

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - St Maarten

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 049 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

11

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2748 kilometrů

3 hod. 57 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

jetBlue

St Maarten

1 letiště

Prozkoumejte město Philipsburg

Často kladené otázky

V destinaci St Maarten je jedno letiště: St Maarten.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - St Maarten je 7 049 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 57 min. je průměrná doba letu New York - St Maarten.
3 letecké společnosti létají přímo z New York do St Maarten.
11 letů týdně létá z New York do St Maarten, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do St Maarten. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do St Maarten. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do St Maarten mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do St Maarten přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v St Maarten hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v St Maarten. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.