Mapa

Levné lety z Porto do Luqa Malta

Informace o letu Porto - Luqa Malta

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

790 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2096 kilometrů

3 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Luqa Malta

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Luqa Malta je jedno letiště: Luqa Malta.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Luqa Malta je 790 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 0 min. je průměrná doba letu Porto - Luqa Malta.
Jedna letecká společnost létá přímo z Porto do Luqa Malta.
2 lety týdně létají z Porto do Luqa Malta, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Luqa. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Luqa. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Luqa mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Luqa přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Luqa hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Luqa. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.