Mapa

Levné lety z Cork do Praha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Praha...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Cork - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 685 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1600 kilometrů

4 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

British Airways

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Cork - Praha je 1 685 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 25 min. je průměrná doba letu Cork - Praha.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Cork do Praha.

Uvedené informace jsou platné k 31. 8. 2015.

Letecké spojení Cork–Prague

Mezi Corkem a Prahou neexistuje přímé letecké spojení. Nejrychlejší možností budou British Airlines s mezipřistáním v Londýně nebo nizozemské KLM s mezipřistáním v Amsterdamu. V obou případech můžete do cíle doletět za pět hodin.             

Odlet z Corku

Letiště Cork je od samotného města vzdáleno asi 8 km směrem na jih. Můžete si vybrat mezi dopravou autobusem, taxíkem nebo půjčeným autem. Přímá linka autobusu jezdí často, vyjde vás na 5 € a za půl hodiny budete na letišti. Ve špičce jede autobus každých 30 minut. Za taxi zaplatíte mezi 10 a 15 €. Před odletem si můžete vydechnout v jednom z mnoha zařízení poskytujících občerstvení v nákupním centru The Loop za bezpečnostní kontrolou. Najdete tu také mnoho duty-free obchodů s parfémy, oblečením a doplňky.

Praktické rady a poznámky

Při cestě z Irska do České republiky vám stačí platný cestovní doklad, ať už je to pas, nebo jen občanský průkaz. Po příletu si přetočte ručičky na hodinkách o hodinu dopředu, v Irsku platí Greenwichský čas.

Jaké to bude v Praze?

Po příletu do Prahy vás uvítá mateřský jazyk všude kolem a příletové haly s kavárnami a občerstvením, pokud si před další cestou chcete odpočinout. Přímo před příletovou halou Terminálu 1, do které vás navede značení za pasovou kontrolou, je stanoviště taxíků, a kousek opodál zastavují každou chvíli autobusy MHD, které vás odvezou na různé stanice metra v Praze podle vaší volby. Lístek na 90minutovou cestu po městě stojí pouhých 32 korun. Oproti Irsku je tu také levněji. Oceníte jistě nižší ceny v restauracích i např. ve vlaku, pokud cestujete mimo hlavní město.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.