Mapa

Levné lety z Paříž do Havana

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Havana...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž - Havana

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 078 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

10

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 7736 kilometrů

9 hod. 55 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air France

Havana

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Havana je jedno letiště: Havana.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž - Havana je 10 078 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
9 hod. 55 min. je průměrná doba letu Paříž - Havana.
6 leteckých společností létá přímo z Paříž do Havana.
10 letů týdně létá z Paříž do Havana, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Havana. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Havana. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Havana mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Havana přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Havana hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Havana. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.