Mapa

Levné lety z Praha do Melbourne

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Melbourne...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Praha - Melbourne

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

20 103 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 15924 kilometrů

21 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Emirates

Melbourne Tullamarine, Melbourne Avalon a Melbourne Essendon

3 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Melbourne jsou 3 letiště: Melbourne Tullamarine, Melbourne Avalon a Melbourne Essendon.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Praha - Melbourne je 20 103 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
21 hod. 50 min. je průměrná doba letu Praha - Melbourne.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Praha do Melbourne.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Praha do Melbourne. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Praha do Melbourne. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Praha do Melbourne mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Praha do Melbourne přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Melbourne hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Melbourne. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.