Mapa

Levné lety z Zagreb do Sarajevo

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Sarajevo...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zagreb - Sarajevo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 475 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

14

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 279 kilometrů

0 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Croatia Airlines

Sarajevo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Sarajevo je jedno letiště: Sarajevo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zagreb - Sarajevo je 2 475 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 45 min. je průměrná doba letu Zagreb - Sarajevo.
Jedna letecká společnost létá přímo z Zagreb do Sarajevo.
14 letů týdně létá z Zagreb do Sarajevo, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Záhřeb do Sarajevo. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Záhřeb do Sarajevo. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Záhřeb do Sarajevo mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Záhřeb do Sarajevo přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Sarajevo hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Sarajevo. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.