Mapa

Levné lety z Barcelona do Menorca

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Menorca

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

671 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

30

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 240 kilometrů

0 hod. 50 min.

Menorca

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Menorca je jedno letiště: Menorca.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Menorca je 671 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 50 min. je průměrná doba letu Barcelona - Menorca.
3 letecké společnosti létají přímo z Barcelona do Menorca.
30 letů týdně létá z Barcelona do Menorca, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Menorca. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Menorca. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Menorca mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Menorca přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Menorca hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Menorca. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.