Mapa

Levné lety z Nice do Barcelona

Informace o letu Nice - Barcelona

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

842 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

16

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 495 kilometrů

1 hod. 10 min.

Barcelona

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Barcelona je jedno letiště: Barcelona.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nice - Barcelona je 842 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 10 min. je průměrná doba letu Nice - Barcelona.
3 letecké společnosti létají přímo z Nice do Barcelona.
16 letů týdně létá z Nice do Barcelona, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nice do Barcelona. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nice do Barcelona. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nice do Barcelona mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nice do Barcelona přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Barcelona hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Barcelona. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.