Mapa

Levné lety z Nice do Frankfurt nad Mohanem

Informace o letu Nice - Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 464 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

22

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 708 kilometrů

1 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Frankfurt nad Mohanem a Frankfurt-Hahn

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Frankfurt nad Mohanem jsou 2 letiště: Frankfurt nad Mohanem a Frankfurt-Hahn.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nice - Frankfurt nad Mohanem je 2 464 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 35 min. je průměrná doba letu Nice - Frankfurt nad Mohanem.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nice do Frankfurt nad Mohanem.
22 letů týdně létá z Nice do Frankfurt nad Mohanem, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nice do Frankfurt nad Mohanem. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nice do Frankfurt nad Mohanem. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nice do Frankfurt nad Mohanem mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nice do Frankfurt nad Mohanem přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Frankfurt nad Mohanem hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Frankfurt nad Mohanem. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.