Mapa

Levné letenky na trase New York-Praha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Praha...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 731 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6551 kilometrů

9 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

British Airways

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Praha je 7 731 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
9 hod. 25 min. je průměrná doba letu New York - Praha.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z New York do Praha.

Uvedené informace jsou platné k 1.9.2017

Jak najít levné letenky z New York do Praha?

S využitím světového cestovního vyhledávače Skyscanner je nyní velmi jednoduché najít levné letenky New York-Praha. Vaše lety si jednoduše najdete a porovnáte na jedné stránce. Do vyhledávacího okna zadejte místo odletu „New York“ a název cílové destinace „Praha“. Již během několika vteřin se vám zobrazí nejlevnější letenky. Skyscanner za vás totiž prochází výhodné nabídky více než 1000 aerolinií a cestovních vyhledávačů s cílem ušetřit vám čas a peníze. Za své služby si neúčtujeme žádné skryté poplatky. Po výběru vašeho letu do Prahy budete přesměrováni na stránku letecké společnosti nebo cestovní agentury. Podívejte se na nejlepší tipy, jak vyhledat lety, hotely a pronájem aut.

Využívejte funkce Skyscanner naplno!

Skyscanner pro vás připravil řadu funkcí, které vám pomohou najít ty nejlevnější letenky. Použití těchto nástrojů je velmi jednoduché! Plánujete kromě letenky New York-Praha ještě další výlet, ale nemáte zatím vybrané místo? Poté se vám bude hodit naše vyhledávací funkce "Kamkoliv", která vám umožní zobrazit výhodné nabídky letů do nejrůznějších destinací po celém světě. Okamžitě tak získáte inspiraci pro svou další cestu. Dalším užitečným nástrojem je interaktivní mapa pro porovnávání letů. Pomáhá-li vám v rozhodování pohled do mapy, pak si tuto vizuální technologii mapování letenek zamilujete. Z vašeho hledání letenek se ode dneška stane hra! Přečtěte si více o možnostech práce s interaktivní mapou. Nemáte pevně stanovené datum cesty? Máme pro vás další užitečný tip! Ve vyhledávacích polích „Odlet“ a „Návrat“ si místo konkrétního dne zvolte „Celý měsíc“ a funkce vám následně zobrazí přehledný kalendář. Můžete si nechat zobrazit také "Nejlevnější měsíc". Levné letenky už vám nyní neuniknou!

Kde si vyhledám akční ceny letů na trase New York-Praha?

Každý den pro vás aktualizujeme výhodné nabídky akčních letenek z českých letišť. Nepřijdete tak např. o prázdninové akce a další slevy letů! Podívejte se, zda jsou v dnešní nabídce levné letenky New York-Praha. Víte, že je stále aktuální hledat tzv. last minute letenky? Musíte však vědět, kde a kdy! Přečtěte si proto Skyscanner tipy, jak si rezervovat levné letenky na poslední chvíli.

Levné letenky z New York do Praha

Z New Yorku do Prahy a zpět létá přímo pouze jediná letecká společnost, kterou je Delta Air Lines. Lety jsou navíc provozovány pouze v letní sezóně. Linka Delty přistává na letišti J. F. Kennedy a let trvá cca 9 hodin.

Letenky do Prahy můžete zakoupit také s jedním přestupem. Tuto variantu nabízí např. německá aerolinka Lufthansa. Mezipřistání z New Yorku budete mít buď ve Frankfurtu, nebo v Mnichově. Spoj využívá opět Kennedyho letiště. Letět můžete také s kanadskou společností Air Canada, která jednou staví v Torontu a odlétá z letiště La Guardia.

Na co si dát pozor při před letem New York–Praha?

Na jakékoliv letiště v New Yorku se dostavte s dostatečným min. 3 hodinovým předstihem. Mějte na paměti, že se jedná o jedno z největších a nejrušnějších měst světa, což platí stejně i pro jeho letiště. Raději přijeďte dříve a dopřejte si na letišti kávu, než abyste zmeškali drahý let a zbytečně se dostali do problémů. Dejte si rovněž pozor na povolené rozměry vašich zavazadel a vyvážení zakázaných předmětů. Bezpečnostní kontroly v USA bývají velmi přísné.

Newyorská letiště

Letenky New Yorku-Praha jste si mohli zakoupit z jednoho ze 3 hlavních newyorských letišť: Johna F. Kennedyho, Newarku nebo La Guardia.

Letiště Johna F. Kennedyho

Nejvytíženější letiště v New Yorku naleznete asi 20 km od centra Manhattanu. Pro cestu na letiště J. F. Kennedy můžete využít newyorské MHD. Ze zastávky metra se pak dostanete k terminálům vlakem AirTrain nebo autobusem. Letiště má obrovskou rozlohu a tvoří jej 6 terminálů. Všechna letiště v New Yorku jsou velice moderní a nechybí drahé restaurace, obchody či autopůjčovny.

Letiště Newark

Newark Liberty International Airport, jak zní celý název letiště, se nenachází ve státě New York, ale ve státě New Jersey. Přesto je vzdálené od Manhattanu pouhých 24 km! Letiště má 3 terminály značené písmeny A, B, C. Terminál C je využíván pouze místní leteckou společností United Airlines. Evropské linky zpravidla využívají terminál B. Mezi terminály jezdí bezplatně vlak AirTrain. Z Manhattanu nebo z Philadelphie vás na letiště Newark dopraví autobus.

Letiště La Guardia

Třetí newyorské letiště La Guardia se využívá pouze ke kratším letům v Severní Americe, a proto z něj neodlétají přímé lety do Evropy. Můžete však využít např. přestup v Torontu a následný let do Prahy s Air Canada. První let bude právě z La Guardia. Výhodou letiště je blízká poloha k centru New Yorku, cca 14 kilometrů. Na letiště se tak můžete dostat pomocí metra a autobusu.

Letiště Václava Havla v Praze

Z New Yorku přiletíte na terminál 1, který je určen k mezikontinentálním letům. Druhý terminál pražského letiště je využíván pro lety do schengenského prostoru a třetí terminál slouží soukromým a nákladním letům. Letiště je velmi přehledné a po příletu z New Yorku působí prázdně. Připojit se můžete na bezplatnou wifi nebo si na cestu koupit občerstvení v supermarketu Billa. Nechybí bankomaty, směnárny či autopůjčovny.

Doprava z letiště Praha je jednoduchá. Zakoupíte si 90 minutovou jízdenku na MHD Praha, se kterou se vydáte před terminál, odkud pravidelně odjíždějí autobusové linky na metro. Spojem 100 se dostanete na trasu metra B do zastávky Zličín. Autobusem 119 se dostanete na linku A do stanice Veleslavín. Z obou zastávek metra už můžete rychle pokračovat do centra Prahy.

Přílet z New Yorku do Prahy

V Praze jsou stejně jako v New Yorku 4 roční období. New York může mít teploty v létě a v zimě více extrémní. Jelikož se nachází u oceánu, tak se občas neubrání velmi silnému dešti, větru nebo tropickým bouřím. Rozdíl po příjezdu do Prahy poznáte především v cenách. Ceny ubytování, jídla i taxi mohou být v New Yorku až trojnásobné. Levné letenky z New York do Praha získáte, pokud si je zakopíte s dostatečným předstihem. Časový posun při cestě z New Yorku do Prahy je +6 hodin.

Podívejte se, kdy je nejlepší čas rezervovat letenky.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.