Mapa

Levné lety z Curych do San Jose Juan Santamaria

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace San Jose...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - San Jose Juan Santamaria

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

13 397 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9405 kilometrů

12 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

edelweiss air

San Jose Juan Santamaria a San Jose Tobias Bolanos

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci San Jose Juan Santamaria jsou 2 letiště: San Jose Juan Santamaria a San Jose Tobias Bolanos.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Curych - San Jose Juan Santamaria je 13 397 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
12 hod. 5 min. je průměrná doba letu Curych - San Jose Juan Santamaria.
2 letecké společnosti létají přímo z Curych do San Jose Juan Santamaria.
3 lety týdně létají z Curych do San Jose Juan Santamaria, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do San Jose. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do San Jose. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do San Jose mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do San Jose přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v San Jose hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v San Jose. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.