Mapa

Levné lety z Barcelona do San Francisco International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace San Francisco...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - San Francisco International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 665 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9596 kilometrů

12 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Iberia

San Francisco International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci San Francisco International je jedno letiště: San Francisco International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - San Francisco International je 5 665 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
12 hod. 25 min. je průměrná doba letu Barcelona - San Francisco International.
2 letecké společnosti létají přímo z Barcelona do San Francisco International.
2 lety týdně létají z Barcelona do San Francisco International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do San Francisco. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do San Francisco. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do San Francisco mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do San Francisco přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v San Francisco hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v San Francisco. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.