Mapa

Levné lety z Dubrovnik do Barcelona

Informace o letu Dubrovnik - Barcelona

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 429 Kč

Přímé letecké spoje

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1344 kilometrů

2 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Barcelona

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Barcelona je jedno letiště: Barcelona.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Dubrovnik - Barcelona je 1 429 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 15 min. je průměrná doba letu Dubrovnik - Barcelona.
2 letecké společnosti létají přímo z Dubrovnik do Barcelona.
Žádné lety nelétají z Dubrovnik do Barcelona, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Dubrovník do Barcelona. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Dubrovník do Barcelona. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Dubrovník do Barcelona mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Dubrovník do Barcelona přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Barcelona hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Barcelona. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.