Mapa

Levné lety z Melbourne do Sydney

Informace o letu Melbourne - Sydney

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 694 Kč

Přímých leteckých spojů

14

Letů týdně

648

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 728 kilometrů

1 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Qantas

Sydney a Sydney Au-Rose Bay

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Sydney jsou 2 letiště: Sydney a Sydney Au-Rose Bay.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Melbourne - Sydney je 1 694 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 25 min. je průměrná doba letu Melbourne - Sydney.
14 leteckých společností létá přímo z Melbourne do Sydney.
648 letů týdně létá z Melbourne do Sydney, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Melbourne do Sydney. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Melbourne do Sydney. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Melbourne do Sydney mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Melbourne do Sydney přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Sydney hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Sydney. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.