Mapa

Levné lety z Milán do Edinburgh

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Edinburgh...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Milán - Edinburgh

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

590 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

14

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1450 kilometrů

2 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Sun-Air

Edinburgh

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Edinburgh je jedno letiště: Edinburgh.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Milán - Edinburgh je 590 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 25 min. je průměrná doba letu Milán - Edinburgh.
2 letecké společnosti létají přímo z Milán do Edinburgh.
14 letů týdně létá z Milán do Edinburgh, a to k měsíci leden.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Milán do Edinburgh. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Milán do Edinburgh. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Milán do Edinburgh mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Milán do Edinburgh přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Edinburgh hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Edinburgh. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.