Mapa

Levné lety z Norimberk do Split

Informace o letu Norimberk - Split

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 068 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 774 kilometrů

2 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Split

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Split je jedno letiště: Split.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Norimberk - Split je 2 068 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 35 min. je průměrná doba letu Norimberk - Split.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Norimberk do Split.
Žádné lety nelétají z Norimberk do Split, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Norimberk do Split. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Norimberk do Split. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Norimberk do Split mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Norimberk do Split přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Split hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Split. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.