Mapa

Levné lety z New York do Mnichov

Informace o letu New York - Mnichov

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 732 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

22

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6482 kilometrů

7 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

Mnichov

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Mnichov je jedno letiště: Mnichov.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Mnichov je 7 732 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 30 min. je průměrná doba letu New York - Mnichov.
2 letecké společnosti létají přímo z New York do Mnichov.
22 letů týdně létá z New York do Mnichov, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Mnichov. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Mnichov. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Mnichov mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Mnichov přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Mnichov hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Mnichov. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.