Mapa

Levné lety z Ósaka do Okinawa Naha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Okinawa...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Ósaka - Okinawa Naha

Přímých leteckých spojů

8

Letů týdně

124

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1190 kilometrů

2 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

ANA

Okinawa Naha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Okinawa je jedno letiště: Okinawa Naha.
2 hod. 0 min. je průměrná doba letu Ósaka - Okinawa Naha.
8 leteckých společností létá přímo z Ósaka do Okinawa Naha.
124 letů týdně létá z Ósaka do Okinawa Naha, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Ósaka do Okinawa. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Ósaka do Okinawa. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Ósaka do Okinawa mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Ósaka do Okinawa přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Okinawa hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Okinawa. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.