Mapa

Levné lety z Barcelona do Split

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Split...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Split

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 381 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1191 kilometrů

3 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Split

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Split je jedno letiště: Split.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Split je 2 381 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 40 min. je průměrná doba letu Barcelona - Split.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Barcelona do Split.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Barcelona do Split. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Barcelona do Split. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Barcelona do Split mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Barcelona do Split přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Split hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Split. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.