Mapa

Levné lety z Zagreb do Amsterodam Schiphol

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Amsterdam...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zagreb - Amsterodam Schiphol

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 320 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

14

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1099 kilometrů

2 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Croatia Airlines

Amsterodam Schiphol

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Amsterodam Schiphol je jedno letiště: Amsterodam Schiphol.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zagreb - Amsterodam Schiphol je 3 320 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 5 min. je průměrná doba letu Zagreb - Amsterodam Schiphol.
3 letecké společnosti létají přímo z Zagreb do Amsterodam Schiphol.
14 letů týdně létá z Zagreb do Amsterodam Schiphol, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Záhřeb do Amsterdam. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Záhřeb do Amsterdam. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Záhřeb do Amsterdam mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Záhřeb do Amsterdam přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Amsterdam hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Amsterdam. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.