Mapa

Levné lety z Maui Kahului do San Francisco International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace San Francisco...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Maui Kahului - San Francisco International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 374 Kč

Přímých leteckých spojů

5

Letů týdně

44

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3764 kilometrů

4 hod. 43 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

San Francisco International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci San Francisco je jedno letiště: San Francisco International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Maui Kahului - San Francisco International je 6 374 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 43 min. je průměrná doba letu Maui Kahului - San Francisco International.
5 leteckých společností létá přímo z Maui Kahului do San Francisco International.
44 letů týdně létá z Maui Kahului do San Francisco International, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kahului do San Francisco. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kahului do San Francisco. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kahului do San Francisco mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kahului do San Francisco přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v San Francisco hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v San Francisco. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.