Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky se společností Skyscanner

Aeroflot je největší ruskou leteckou společností s dlouhou tradicí. Je také nejstarší aerolinkou světa. Založena byla již v roce 1923. Flotila Aeroflotu sestává z více než 150 dopravních letadel. Jedná se zejména o letadla typu Airbus nebo Boeing a moderních Iljušinů. Aeroflot létá z letiště Šeremeťjevo do 129 destinací po celém světě, zejména do Evropy, Jižní a Jihovýchodní Asie, Afriky a také do vybraných letišť Mexika, USA a Kanady. Aeroflot je také členem SkyTeam aliance a spolupracuje s mnoha dalšími aerolinkami na pěti kontinentech. Aeroflot také nabízí široké výhody v rámci svého zákaznického programu.

Proč letět se společností Aeroflotem

Odbavení

Se společností Aeroflot se můžete odbavit na letišti nebo z pohodlí svého domova. Online odbavení je možné 24 hodin až 45 minut před odletem. Vybrat si můžete vámi preferované sedadlo a občerstvení. Pak si jen stačí vytisknout palubní lístek. Ten můžete využít na všech letištích, která podporují takovouto možnost odbavení. Pokud cestujete s malým dítětem nebo vyžadujete zvláštní služby či péči (jste hendikepovaní, cestujete se zvířetem, vyžadujete dohled nad nezletilým), je třeba se nechat odbavit na letišti.

Zavazadla

Povolená váha a množství zavazadel se liší na základě destinace letu a také na základě třídy, kterou cestujete. Pokud cestujete základní ekonomickou třídou, vaše příruční zavazadlo nesmí překročit váhu 10 kg a zavazadlo k odbavení by nemělo vážit více než 23 kg. V lepších třídách můžete mít zavazadel k odbavení dvě a v business třídě může vaše příruční zavazadlo vážit až 15 kg a k odbavení můžete mít dvě zavazadla každé o váze až 32 kg. Zavazadlo by nemělo přesáhnout velikost 158 cm, což je součet jeho výšky, šířky a délky. Pokud vaše zavazadlo váží více než 23 kg, je třeba zaplatit poplatek ve výši 50 euro. Pokud je váha vyšší než 32 kg, činí poplatek 100 euro. Podobně se platí i za větší velikost a za každé další zavazadlo navíc.

Sedadla

Při online rezervaci letenky si můžete vybrat vámi preferované sedadlo.

Poplatky

Za rezervaci letenky zaplatíte poplatek 3.70 euro. Typický palivový příplatek za lety mezi Moskvou a Evropskými destinacemi činí 42 euro. Platit můžete kreditní či debetní kartou. Za letenku můžete také zaplatit zatelefonováním na zákaznickou linku Aeroflotu.