Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Korean Air, jihokorejská státní ambiciózní společnost se sídlem v Soulu, patří mezi 20 nejlepších aerolinek světa. Specializuje se na dálkové mezinárodní lety, samozřejmě se s ní však dostanete také po Jižní Koreji, kde létá do 20 měst. Korean Air je jeden ze zakládajících členů skupiny Sky Team.  Společnost je hrdá na svůj zákaznický servis, kvalitu poskytovaných služeb a ekologicky uvědomělý přístup.
 

Proč letět se společností Korean Air

Odbavení

Odbavení je možné až do 60 minut před odletem, a to u samoodbavovacího kiosku na letišti nebo u přepážky. Na zámořských letištích jsou kiosky dočasně mimo provoz. Tato situace bude trvat asi po dobu 6 měsíců s počátkem od 21. září 2014. Kiosku můžete využít pouze pokud cestujete do země, kam nepotřebujete víza, necestujete s malým dítětem a nepožadujete speciální asistenci. Odbavit se ve většině případů můžete také sami online a vytisknout si palubní lístek předem.

Zavazadla

Příruční zavazadlo může mít ve třídě Economy maximálně 12 kg, v první třídě a třídě Prestige je to 18 kg. V těchto dvou třídách si také můžete vzít na palubu zavazadla 2 a k tomu laptop nebo kabelku, v prvním případě pouze 1 a laptop nebo kabelku. Rozměry nesmí přesáhnout 55 cm x 40 cm x 20 cm, popř. 115 cm v součtu. Maximální limit odbaveného zavazadla je 32 kg a 158 cm (součet všech rozměrů zavazadla).

Sedadla

Na pravidelných letech společnosti, které nejsou operované jinou společností a pokud nemáte hromadnou letenku, je poskytována služba výběru sedadla zdarma, a to od 90 dní až do 48 hodin před odletem. Své sedadlo si můžete rezervovat na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci.

Poplatky

Poplatek za zrušení letu závisí na tom, odkud kam letíte, v přepočtu se pohybuje zhruba mezi 500 až 800 CZK. O vratku můžete zažádat do 30 dní po plánovaném letu. Změna letu je možná za poplatek, který závisí na podmínkách vaší letenky.

Korean Air

4,5/5
Na základě 9290 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Proč letět se společností Korean Air

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.