Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Thajské aerolinie (Thai Airways) jsou přední thajskou leteckou společností zformovanou v roce 1988, její počátky však sahají až do roku 1960. Thai Airways poskytují služby pro přepravu osob, zboží i pošty mezi mnoha městy Thajska a hlavními světovými destinacemi. Jejich letecký park čítající přes osmdesát letadel ročně přepravuje miliony pasažérů mezi 61 destinacemi ve 33 zemích po celém světě. 

Proč letět s Thai Airways

Odbavení

S Thajskými aeroliniemi si můžete rezervovat letenku až šest hodin před plánovaným odletem letadla. Kromě tradičního odbavení na letišti si můžete ušetřit čas a nechat se odbavit online na webových stránkách společnosti. Tuto službu můžete využít u domácích i mezinárodních letů. Po rezervaci letenky obdržíte elektronický palubní lístek k vytisknutí a rezervační kód. Maximální počet cestujících na jeden takovýto kód jsou čtyři plus čtyři děti. Online odbavení můžete využít 24 hodin až jednu hodinu před odletem vašeho letadla. Po provedení odbavení stále můžete učinit změny, například změnit své sedadlo nebo i zrušit celou rezervaci. Pokud využijete tradiční odbavení na letišti, měli byste se dostavit k přepážce ne později než 40 minut před odletem vašeho letadla.

Zavazadla

Maximální váha zavazadel je 30 kilogramů, pokud cestujete ekonomickou třídou. U vyšších tříd je to 40 (Royal Silk Class) a 50 (Royal First Class) kilogramů. Pokud cestujete do USA nebo Kanady, limity jsou 23 kilogramů a 32 kilogramů u vyšších tříd. Abyste se vyhnuli poplatku za nadměrná zavazadla, dbejte na maximální povolené limity, které jsou 158 centimetrů (po součtu všech tří rozměrů zavazadla). Dítě bez vlastního sedadla může mít zavazadlo o maximální váze 10 kilogramů. Příruční zavazadlo má povolené rozměry 56 x 45 x 25 centimetrů a maximální váhu 7 kilogramů. Za těžší zavazadla si můžete připlatit. Tento poplatek se liší podle místa, kam letíte, a pohybovat se může od 7 do 55 USD za kilgoram.

Sedadla

Sedadla si můžete rezervovat dle vlastní volby na všech letech společnosti Thai, včetně těch navazujících.

Poplatky

Za zrušení či změnu lety se účtuje poplatek. Peníze, v případě vrácení peněz za zrušenou letenku, vám budou přičteny na kreditní kartu užitou při nákupu.

Thai Airways

4,5/5
Na základě 13043 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Proč letět s Thai Airways

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.