Mapa

Levné lety z San Francisco International do Phoenix

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Phoenix...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu San Francisco International - Phoenix

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 266 Kč

Přímých leteckých spojů

5

Letů týdně

106

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1064 kilometrů

1 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Southwest Airlines

Phoenix Sky Harbor a Phoenix-Mesa Gateway

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Phoenix jsou 2 letiště: Phoenix Sky Harbor a Phoenix-Mesa Gateway.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let San Francisco International - Phoenix je 2 266 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 45 min. je průměrná doba letu San Francisco International - Phoenix.
5 leteckých společností létá přímo z San Francisco International do Phoenix.
106 letů týdně létá z San Francisco International do Phoenix, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z San Francisco do Phoenix. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z San Francisco do Phoenix. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z San Francisco do Phoenix mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z San Francisco do Phoenix přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Phoenix hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Phoenix. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.