Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Bulharské aerolinie se zaměřují na domácí a regionální trh na krátkých až středně dlouhých linkách. Její domácí letiště je ve městě Sofii a se svou flotilou deseti letadel (převážně od výrobců Airbus a Boeing) dopravují více než milion cestujících ročně mezi šestadvaceti destinacemi. Ty mimo jiné zahrnují domácí Sofii, Varnu a Burgas, dále pak hlavní města Evropy, včetně Prahy a také izraelský Tel-Aviv, Bejrút v Libanonu a Larnaka a Pafos na Kypru.
 

Proč letět s Bulgaria Air

Odbavení

S Bulgaria Air si můžete snadno zabukovat letenku přes telefon, osobně v pobočce Bulgaria Air nebo skrze cestovní kancelář bez poplatku. Poté obdržíte unikátní kód, který slouží k identifikaci plátce. Platbu můžete dokončit později a to až 24 hodin před odletem vašeho letadla. Nakoupit letenku můžete samozřejmě i ihned s kreditní či debetní kartou VISA a Master card. Platby v hotovosti anebo úhrada bankovním transferem je bez problémů přijímána v kancelářích Bulgaria Air. Odbavit se můžete i online. V tomto případě si stačí vytisknout palubní lístek a dostavit se na letiště nejpozději 40 minut před odletem vašeho letadla (pokud cestujete bez zavazadel). Tato služba je k dispozici na těchto letištích:Sofia, Varna, Burgas, London (Heathrow a Gatwick), Curych, Milán, Paris, Berlín and Amsterdam.

Zavazadla

Společnost Bulgaria Air umožňuje svým zákazníkům pohodlné cestování se zavazadly do určitého limitu bez poplatků. Tento limit se liší podle třídy, kterou cestujete. V případě cestování ekonomickou třídou můžete sebou mít jedno odbavené zavazadlo o maximální váze 23 kilogramů a o celkovém rozměru až 158 centimetrů (VxŠxD). V případě byznys třídy je počet zavazadel na osobu navýšen na dvě. U dětí je tento limit jedno zavazadlo o maximální váze 10 kilogramů a maximálních rozměrech 115 centimetrů. Pokud jste členy CCB Club nebo držiteli Gold Card FLY MORE, můžete mít zavazadel více. Příruční zavazadlo U těžších zavazadel se účtuje poplatek 50 EUR, za nadrozměrné zavazadlo 70 EUR a za druhé další zavazadlo standardních rozměrů 50 EUR a za třetí další zavazadlo 70 EUR.

Sedadla

Pokud si letenku rezervujete online, máte možnost vybrat si sedadlo dle vašeho přání.

Poplatky

V případě změny letenky nebo jejího zrušení máte možnost vrácení části ceny letenky. Výše částky se odvíjí od délky letu.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.