Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Letecká společnost Tarom je předním, nejstarším a také největším leteckým dopravcem v Rumunsku. Aerolinie Tarom jsou členem celosvětové skupiny SkyTeam a přináší tak svým zákazníkům další výhody v podobě přednostního odbavení a komfortu. Leteckou flotilu společnosti tvoří přes dvacet moderních strojů, které převáží pasažéry na vnitrostátních linkách a nejvíce pak na trasách do Vídně, Amsterodamu, Paříže, Budapeště a dalších. Mezi další destinace patří Turecko, Kypr a Izrael.

Proč letět s Tarom

Odbavení

Společnost Tarom umožňuje rezervaci a nákup letenek online. Můžete platit kreditními kartami nebo službou mobilPay. Online rezervaci je možno využít už 48 hodin před plánovaným odletem vašeho letadla. Je doporučeno vždy se dostavit k odbavovacím procedurám k letům společnosti Tarom alespoň 45 minut před vlastním odletem. U určitých letů se můžete odbavit online a ušetřit tak čas. Tuto možnost můžete využít 30 hodin až jednu hodinu před odletem. Online odbavení je možné využít u letů společnosti Tarom a jejích partnerů Air France, KLM, Air Europa a Alitalia. Seznam letišť, kde můžete tuto službu využít naleznete na webových stránkách dopravce.

Zavazadla

Pokud cestujete se společností Tarom, máte garantovanou přepravu příručního zavazadla o velikosti až 55 x 35 x 25 centimetrů. Váha vašeho zavazadla může být až deset kilogramů. Pokud letíte ekonomickou třídou, můžete si k odbavení vzít jedno zavazadlo o maximální váze 23 kilogramů a o maximálních celkových rozměrech 158 centimetrů (VxŠxD). V případě, že cestujete byznys třídou, můžete mít zavazadla tři, každé o váze až 23 kilogramů. Pokud jste členy Frequent Flyer skupiny SkyTeam, můžete využít výhodu stávající v jednom kusu zavazadla navíc (v obou třídách). Tato pravidla se vztahují na lety provozované jen společností Tarom, nikoli na lety sdílené s jinými společnostmi.

Sedadla

dadlo dle vlastní preference si můžete vybrat při rezervaci letenky na webových stránkách dopravce.

Poplatky

Poplatky můžete platit kreditními či debetními kartami nebo v hotosti v pobočkách společnosti Tarom. Přijímaná měna je vždy v eurech.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.