Mapa

Levné lety z Oslo Gardermoen do Bergen

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bergen...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Oslo Gardermoen - Bergen

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 023 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

192

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 323 kilometrů

0 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SAS

Bergen

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bergen je jedno letiště: Bergen.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Oslo Gardermoen - Bergen je 3 023 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 50 min. je průměrná doba letu Oslo Gardermoen - Bergen.
2 letecké společnosti létají přímo z Oslo Gardermoen do Bergen.
192 letů týdně létá z Oslo Gardermoen do Bergen, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oslo do Bergen. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oslo do Bergen. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oslo do Bergen mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oslo do Bergen přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bergen hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bergen. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.