Mapa

Levné lety z Oslo Gardermoen do Bodø

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bodø...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Oslo Gardermoen - Bodø

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 996 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

76

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 803 kilometrů

1 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SAS

Bodø

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bodø je jedno letiště: Bodø.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Oslo Gardermoen - Bodø je 1 996 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 25 min. je průměrná doba letu Oslo Gardermoen - Bodø.
2 letecké společnosti létají přímo z Oslo Gardermoen do Bodø.
76 letů týdně létá z Oslo Gardermoen do Bodø, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oslo do Bodø. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oslo do Bodø. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oslo do Bodø mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oslo do Bodø přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bodø hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bodø. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.