Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Druhá největší brazilská aerolinka se sídlem v São Paulu poskytuje lety v rámci Brazílie, zbytku Jižní Ameriky a také Střední Ameriky, Karibiku a Spojených států. Začínala jako nízkonákladová společnost, postupem času se ceny i kvalita poskytovaných služeb zvýšily.

Proč letět se společností Gol

Odbavení

Odbavení je možné na internetu, na vašem mobilním zařízení, v samoodbavovacím kiosku na letišti, nebo u odbavovací přepážky. K dispozici je již 7 dní před odletem a končí 45 minut, u některých mezinárodních letů 120 minut před odletem. V Bolívii buďte kvůli pečlivé kontrole zavazadel na letišti radši už 3 hodiny před časem odletu. Při letech do některých destinací budete kromě cestovního pasu k odbavení potřebovat také jiný průkaz totožnosti a někdy i další dokumenty. Na stránkách společnosti si prosím zkontrolujte, jaké to v případě vaší cesty jsou.

Zavazadla

Příruční zavazadlo je omezeno maximální vahou 5 kg a počtem 1 kusu. U odbaveného zavazadla záleží na cílové destinaci; u vnitrostátních letů a u letů po Jižní Americe si můžete vzít neomezené množství zavazadel, v součtu však musí vážit do 23 kg a měřit do 157 cm. U letů z Brazílie do USA jsou povolena 2 zavazadla do celkové váhy 32 kg a u letů z jiných zemí do USA 1 zavazadlo o váze do 23 kg. Pokud letíte do nebo ze Střední Ameriky, můžete si odbavit pouze 1 zavazadlo do 23 kg.

Sedadla

Společnost nabízí možnost pohodlnějšího sedadla s větším místem pro nohy již od 12 USD. Za cenu asi 10 USD si také můžete pojistit, že vedle vás nikdo nebude sedět, a že budete mít na své cestě dostatek soukromí.

Poplatky

Poplatek za změnu nebo zrušení letu činí 70 USD, poplatek za no-show je až 120 USD. U nejlevnějších letenek nemáte nárok na refundaci, se stoupající cenou letenky se podmínky zlepšují. U třídy Comfort dostanete zpět až 90 % ceny.

GOL Linhas Aéreas

3,5/5
Na základě 12052 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Proč letět se společností Gol

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.