Mapa

Levné lety z New York do Detroit

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Detroit...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Detroit

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 949 Kč

Přímých leteckých spojů

12

Letů týdně

246

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 781 kilometrů

1 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Delta

Detroit Wayne County, Detroit City a Detroit Willow Run

3 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Detroit jsou 3 letiště: Detroit Wayne County, Detroit City a Detroit Willow Run.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Detroit je 1 949 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 45 min. je průměrná doba letu New York - Detroit.
12 leteckých společností létá přímo z New York do Detroit.
246 letů týdně létá z New York do Detroit, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Detroit. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Detroit. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Detroit mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Detroit přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Detroit hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Detroit. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.